John Nese is de eigenaar van Galcos Soda Pop Stop in Los Angeles. Toen zijn vader met de winkel begon was het nog gewoon een supermarkt, en toen het tijd was voor John om de leiding te nemen, besloot hij om de supermarkt te veranderen in de ultieme winkel voor soda pop (frisdrank) liefhebbers.
Inmiddels heeft John ruim 500 verschillende frisdranken in de schappen liggen die overal ter wereld vandaan komen. John heeft het zijn missie gemaakt om kleine soda-makers te ondersteunen door ze te helpen consumenten te vinden. Tevens fungeert hij tegenwoordig als distributeur voor restaurants en bars langs de westkust van Amerika en verspreid hiermee zijn eigen Soda evangelie van frisdrank gemaakt met rietsuiker.

[divider/]
[adsenseresponsive][tab:Docu]
httpvh://www.youtube.com/watch?v=gPbh6Ru7VVM
[tab:Vimeo versie]
httpvh://vimeo.com/6368439
[tab:END]

Door docunet

0 gedachte over “Obsessives: Soda Pop”
  1. heel leuk om te zien , welliswaar weer jammer om te zien dat de overheid zich weer overal mee bemoeit… dat recycling voorbeeldje wat hij gaf was een mooi voorbeeld.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *